SIKA 6060 BARANEK SPRAY DO OCHRONY PODWOZIA 500ML

42,99 
wysyłka: do 24 godzin
Ocena: 0 na 10 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

SikaGard-6060S to szybkoschnąca powłoka ochronna na bazie bitumu do szybkich napraw, o doskonałych własciwosciach antykorozyjnych i wygłuszajacych. Skutecznie chroni podwozie pojazdu, jest wyjątkowo łatwa w uzyciu a dzięki opakowaniu w formie aerozolu ma doskonałe własciwosci uzytkowe. Po wyschnieciu tworzy trwałą warstwę chroniacą metal przed korozją. SikaGard-6060S jest produkowany zgodnie z Systemem Zarzadzania Jakoscia i Srodowiskiem według norm ISO 9001/14001 oraz programem „responsible care”.

Zalety produktu:

- Nie wymaga oprzyrzadowania (aerozol) - Doskonałe własciwosci wygłuszajace - Dobra przyczepnosc do szerokiej gamy powierzchni - Nie spływa i nie kapie nawet przy wielokrotnym natrysku (przy grubszej warstwie) - Odporny na sól drogowa - Szybko schnie - Trwale elastyczny

Zastosowanie:

SikaGard-6060S to natryskowa powłoka antykorozyjna do napraw i ochrony niewidocznych fragmentów, jak np. nadkola czy czesci podwozia, które nie wymagaja lakierowania. Przy nakładaniu nie tworzy mgiełki, nie nitkuje i nie kapie. SikaGard-6060S ma dobra przyczepnosc do róznych lakierów, podkładów do metali, metali i PVC bez potrzeby ich wstepnego przygotowania. Produkt jest przeznaczony tylko dla doswiadczonych oraz profesjonalnych uzytkowników. Zaleca sie przeprowadzenie testów dla aktualnie panujacych warunków i wybranych powierzchni w celu zapewnienia przyczepnosci i własciwego doboru materiałów.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Masz pytanie? zadzwoń 664 948 523
lub wyślij wiadomość sklep@ermo.pl
Polecamy