O ERMO

Kompleksowe zaopatrzenie samochodowych warsztatów lakierniczych. Chojnicka firma Ermo istnieje od 2003 roku. Na lokalnym rynku nazwa Ermo kojarzy się z wiarygodnością, solidnością, a przede wszystkim z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową, oferując swoim klientom szeroką gamę produktów do naprawy i konserwacji karoserii. Są wśród nich zarówno profesjonalne warsztaty blacharsko-lakiernicze, jak i te, które określić można jako amatorskie, prowadzone przez ludzi z pasją, traktujących naprawę jako miłe spędzenie wolnego czasu.

 

Każdy klient, który trafi do sklepu mieszczącego się przy ul. Człuchowskiej 60B w Chojnicach, może liczyć na fachowe doradztwo, poznać branżowe nowości podczas pokazów organizowanych indywidualnie u klienta, a także w trakcie prezentacji odbywających się w siedzibie firmy. Ermo to także bezpłatne szkolenia organizowane dla klientów, które odbywają się w ośrodku szkoleniowym Akzo-Nobel w Pruszkowie. W trosce o zadowolenie klienta, firma Ermo wprowadziła możliwość wykonania próbnego natrysku, co ma zapewnić pewność idealnie dobranej barwy.

 

W ofercie sklepu można odnaleźć produkty wiodących marek. Szeroka gama oferty spod znaku 3M, produkty koncernu Akzo-Nobel czyli linie Dynacoat, Lesonal i Sikkens, marka Troton, która zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników i wiele innych. Na sklepowych półkach nie brakuje także osprzętu, bez którego nie może istnieć żaden warsztat blacharsko-lakierniczy. Pistolety lakiernicze, pneumatyczne szlifierki oscylacyjne, polerki elektryczne, sprężarki tłokowe, zestawy kluczy, a także pełna oferta środków ochrony osobistej i materiałów maskujących zapewniają kompleksowe zaopatrzenie każdego warsztatu.

 

Firma Ermo to synonim dynamicznego rozwoju, czego wyraźnym przykładem jest nowa siedziba firmy. Budynek mieszczący się przy trasie przelotowej przez Chojnice, z dużą ilością miejsc parkingowych, niebanalnym wyglądem, przyciąga spojrzenia wielu chojniczan, ale przede wszystkim ułatwia klientom korzystanie z usług firmy.