NORTON KRĄŻKI PURE ICE P1500 Q175 50SZTUK

149,99 
wysyłka: do 24 godzin
Ocena: 0 na 10 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

NORTON Saint-Gobain

Krążek ścierny na folii NORTON Pure Ice Q175 15 otworów 150mm P1500 (1 OPAKOWANIE)

Nowe krążki ścierne na folii NORTON Q175 Pure Ice zostały stworzone z myślą o elastyczności i solidnym dopasowaniu do wyprofilowanych powierzchni, a ponadto gwarantują niezwykle szybkie wykończenie powierzchni charakteryzujące się gładkością i perfekcyjną jakością. Niezwykle szybkie, gładkie i perfekcyjne wykończenie

  • NORTON Pure Ice Q175 to produkt, który został specjalnie zaprojektowany przy użyciu zaawansowanych technologii, by zapewniał wystarczającą elastyczność pozwalającą na pewną obróbkę elementów profilowanych oraz niezwykle szybkie wykończenie charakteryzujące się gładką i perfekcyjną powierzchni.
  • Unikatowy, cienki podkład wykonany z folii zawierający ziarno tlenku glinu klasy premium oraz wykorzystujący opatentowaną technologię żywic sprawia, że krążek jest wytrzymały i odporny na rozdarcia, a jednocześnie gwarantuje dłuższy okres eksploatacji i jednorodną jakość obrabianej powierzchni.
  • Stearynowa powłoka No-Fil® ogranicza zapychanie i gromadzenie się pyłu podczas pracy, co pozwala wyeliminować tzw. świńskie ogonki, czyli defekty na lakierze.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Masz pytanie? zadzwoń 664 948 523
lub wyślij wiadomość sklep@ermo.pl
Polecamy